Stílusos asztali óra és töltőállvány az intelligens eszközöd számára.
Előnyök és funkciók
Multifunkcionális 3in1 vezeték nélküli töltés a következőkhöz:
- Intelligens telefonok (5W/10W).
- Intelligens órákhoz.
- Vezeték nélküli fejhallgatók.
Kijelző
- Aktuális idő kijelző.
- 3 fényerőszint a kijelzőn.
- A kijelző teljes kikapcsolásának lehetősége az éjszakai nyugalom érdekében.
Ébresztőóra szundi funkcióval:
- Szundi funkció a kényelmesebb ébredés érdekében.
Éjszakai háttérvilágítás a jobb tájékozódásért a sötétben. 3 szintű háttérvilágítás.
Műszaki specifikációk:
Kialakítás: fehér.
Az éjszakai háttérvilágítás színhőmérséklete: 3000K
5W/10W vezeték nélküli mobiltelefon-töltési teljesítmény
Vezeték nélküli fejhallgató töltési teljesítmény 5W
Vezeték nélküli óra töltési teljesítmény 3W
Maximális energiafogyasztás: 27W
Éjszakai világítás: 0,9W/2 lm /LED 2835/6x
Bemeneti feszültség: 100-240V, 50Hz-60Hz
Tápkábel: C típus, 9V3A
Lítium akkumulátor: CR2032, 3V
Csomag tartalma: A csomag tartalma: 1: 3in1 multifunkciós óra, tápkábel, kézikönyv
| A leghosszabb oldal hossza | 14 cm |
| súly csomagolással kg-ban | 0,3 kg |
| leghosszabb oldal | menší než 20cm |
| Průměr | 14,5 cm |
| szélesség | 13 cm |
| csomag mérete | 15 x 14 x 5 |
| magasság | 3 cm |
| Funkció | ébresztőóra,Kijelző,LCD óra,Éjszakai megvilágítás,Dimmelhető,vestavné Qi bezdrátové nabíjení pro mobilní zařízení |
| Színes | Fehér |
| Anyag | Fém,Műanyag |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Színhőmérséklet | 3000K |
| Aljzat típusa | Integrált LED modul |
| telepítés típusa | Asztali és állólámpa |
| osztás szoba szerint | Gyerekszoba,Hivatal,Hálószoba,Nappali |
| alak | Négyzet |
| Dimmability | Ano |
| Lumeny | 2 |
| A készülék bemeneti feszültsége | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Bemeneti teljesítmény (W) | 27 W |
| A védelem mértéke | IP20 |
| A készülék súlya | 300 g |
| A csomag tartalma | tápegység,felhasználói kézikönyv,berendezés |
Ez az online áruház sütiket tárol, amelyek elősegítik a megfelelő működést. Szolgáltatásaink használatával Ön hozzájárul azok használatához.