Az Immax HERON NEW LED asztali lámpa a modern design, a kiváló kivitel és a funkcionalitás tökéletes ötvözete. Úgy tervezték, hogy ne csak stílusos legyen, hanem számos fejlett funkciójával megkönnyítse a mindennapi életet is.
Vezeték nélküli Qi töltés – a mobiltelefon (vezeték nélküli töltést támogató) egyszerűen a töltőfelületre helyezve kezdődik a töltés.
A kijelző az időt, az aktuális dátumot és a hőmérsékletet jeleníti meg.
CCT
Fényerő-szabályozás
Műszaki adatok
A lámpa névleges teljesítménye: 8,5 W
A Qi töltés névleges teljesítménye: 10 W
Fény színe: 2900–3300 K / 3600–4400 K / 5500–6000 K
Fényerő: hideg fehér fény 318 lm, meleg fehér 186 lm, hideg és meleg fehér 504 lm
CRI(Ra) Színvisszaadási index: >80
Szín: szürke
Lámpa bemeneti feszültség és áramerősség: DC 12 V/2 A
Tápegység bemeneti feszültsége: 220V-230V / 50-60Hz
Fényerő szabályozás: Igen
Kijelző kikapcsolása: IGEN (a kijelző háttérvilágításának 3 szintje állítható)
Üzemi hőmérséklet: -20 és +50 °C között
Anyag: ABS + szilikon + fém
Méretek: 18,26*13,94*42,46 cm
Súly: 900 g
Tanúsítványok: CE, RoHS
A csomag tartalma: LED asztali lámpa, hálózati adapter, felhasználói kézikönyv
| súly csomagolással kg-ban | 1,6 kg |
| csomag mérete | 52,5*15*7 |
| Funkció | ébresztőóra,Kijelző,Érintésvezérlés,LCD óra,Éjszakai megvilágítás,Dimmelhető,Hőmérő,vestavné Qi bezdrátové nabíjení pro mobilní zařízení,Változó fehér árnyalatok |
| Színes | Ezüst |
| Anyag | Alumínium |
| Fény színe | Természetes fehér,Hideg fehér,Meleg fehér |
| Színindex | >80Ra |
| telepítés típusa | Asztali és állólámpa |
| osztás szoba szerint | Gyerekszoba,Hivatal,Hálószoba,Nappali |
| Energiaosztály (EEI) | E |
| Dimmability | Ano |
| A készülék bemeneti feszültsége | 12V/2A |
| Bemeneti teljesítmény (W) | 12 W |
| A védelem mértéke | IP20 |
| A készülék méretei | 18.26*13.94*42.46cm |
| A készülék súlya | 900 g |
| A csomag tartalma | tápegység,felhasználói kézikönyv,berendezés |
Ez az online áruház sütiket tárol, amelyek elősegítik a megfelelő működést. Szolgáltatásaink használatával Ön hozzájárul azok használatához.