Limitált kiadású FINA réz kivitelben. Ez a stílusos és funkcionális világítóelem nemcsak kiváló minőségű világítást biztosít otthonában, hanem modern technológiát is, amely megkönnyíti a kezelését és az Ön igényeihez való igazítását.
Rugalmas felszerelés: Falra és mennyezetre egyaránt felszerelhető. Hangolja össze a mennyezeti és fali világítást, kombinálja a FINO család lámpáit, és hozzon létre egy tökéletes egészet.
Fali szerelés: A FINO kellemes kiegészítő világításként használható (a kanapé vagy az ágy mögött).
Mennyezeti szerelés – tökéletes központi világítás a nappaliba. Lefelé világít.
Fényerősség szabályozható: Állítsa be a fényerősséget az igényeinek megfelelően.
Innovatív technológia és design – A FINO világítás nemcsak a designjával, hanem sokoldalú funkcionalitásával is kiemelkedik. Egyetlen kattintással a mobiltelefonján megváltoztathatja a fényerősséget vagy a hőmérsékleti színt, és bármikor kattintással átállíthatja a funkciót központi világításról hangulati kiegészítő világításra.
CCT Színhőmérséklet: Lehetővé teszi a fény hőmérsékletének beállítását melegtől hideg fehérig.
Intelligens vezérlés: Vezérlés az Immax NEO PRO alkalmazáson keresztül a telefonján, kompatibilis iOS és Android rendszerrel.
Távirányító: A távirányító ingyenesen része a csomagnak, amely kényelmesen vezérelheti a világítást.
Kompatibilitás és technológiai fejlettség: A FINO lámpa a ZigBee 3.0 platformot használja, amely biztosítja kompatibilitását számos intelligens rendszerrel és hangsegéddel, beleértve az Amazon Alexát, az Apple Siri parancsokat, a Google Assistantot, a Tuya-t, a Philips HUE-t, a Somfy-t és másokat.
Műszaki paraméterek:
Protokoll: Zigbee 3.0
Anyag: fém, műanyag
A lámpa színe: réz
Méretek: átmérő 120 cm
Magasság a mennyezettől: 8 cm
A fény színe: CCT 2700-6500K
Teljesítmény: 72 W
Fényáram: 4752 lm
Fényerő szabályozható: igen
Élettartam: 50 000 óra
Bemeneti feszültség: (AC 220-230 V 50/60 Hz)
CRI(Ra) Színvisszaadási index: >86 (a nappali fény Ra értéke 100)
Garanciális idő: 3 év
A csomag tartalma: LED-es lámpa, felhasználói útmutató, távirányító
| súly csomagolással kg-ban | 7 kg |
| leghosszabb oldal | 120cm a více |
| Průměr | 120 cm |
| csomag mérete | 127x12x127 |
| Funkció | Távirányító,Intelligens,Dimmelhető,Változó fehér árnyalatok |
| Kompatibilitás | Amazon Alexa,Apple Home Kit,Apple Siri parancsikonok,Google Assistant,IkeaTradfri,Lidl,Philips Hue,Tuya (SmartLife) |
| Kapcsolat típus | Zigbee 3.0 |
| Színes | Měděná |
| Anyag | Alumínium |
| Fény színe | Természetes fehér,Hideg fehér,Meleg fehér,Választható fehér fény hőmérséklet |
| Aljzat típusa | Integrált LED modul |
| telepítés típusa | falra szerelt,Ülve |
| osztás szoba szerint | Gyerekszoba,Étkező,Hivatal,A konyha,Hálószoba,Nappali |
| alak | Kerek |
| Lumeny | 4752 |
| Bemeneti teljesítmény (W) | 72 W |
| A védelem mértéke | IP20 |
Ez az online áruház sütiket tárol, amelyek elősegítik a megfelelő működést. Szolgáltatásaink használatával Ön hozzájárul azok használatához.