Limitované kolekce lustrů FINO v měděném provedení splňuje požadavky náročného uživatele, vysoká svítivost, designové řešení závěsného systému.. Osvětlení FINO nevyniká pouze svým designem, ale také rozmanitou funkčností. Stačí jedno kliknutí na mobilním telefonu a změníte intenzitu či tepelnou zabarvenost, kdykoliv kliknutím změníte funkčnost z centrálního osvětlení na náladové přisvícení.
UPOZORNĚNÍ: Kruh svítí dolů, lustr Vás tedy nebude oslňovat jako svítidlo svítící dovnitř nebo do stran.
Vzdálená správa aplikací Immax NEO PRO je pohodlná a jednoduchá.
Lustr si můžete zavěsit dle vašeho přání vodorovně či šikmo a zafixovat do pozice, která Vám bude vyhovovat.
Komunikující přes ZigBee 3.0, kompatibilní s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Tuya, Philips HUE
Technické parametry:
Protokol: Zigbee 3.0
Materiál: kov, plast
Barva svítidla: měděná
Rozměry: průměr 80cm
Délka závěsu: max 150cm
Barva světla: CCT 2700-6500K
Příkon: 55W
Světelný tok: 4200lm
Stmívatelný : ano
Doba svícení: 50 000 hod
Vstupní napětí zdroje: (AC 220-230V 50/60Hz)
CRI(Ra) Index podání barev: >86 (denní světlo má hodnotu Ra 100)
Záruční lhůta: 3 roky
Pokud se vám nedaří spárovat světlo Immax NEO s dálkovým ovladačem nebo chytrou bránou Immax NEO, návod najdete ZDE
| A leghosszabb oldal hossza | 80 cm |
| súly csomagolással kg-ban | 4,6 kg |
| leghosszabb oldal | 80-99cm |
| Průměr | 80 cm |
| szélesség | 80 cm |
| csomag mérete | 88x88x16 |
| magasság | 2,5 cm |
| Funkció | Távirányító,Intelligens,Dimmelhető,Változó fehér árnyalatok |
| Kompatibilitás | Amazon Alexa - hlasové ovládání,Apple Home Kit,Apple Siri parancsikonok,Google Assistant - hlasové ovládání,IkeaTradfri,Lidl,Philips Hue,Tuya (SmartLife) |
| Kapcsolat típus | Zigbee 3.0 |
| Színes | Měděná |
| Anyag | Alumínium,Műanyag |
| Fény színe | Természetes fehér,Hideg fehér,Meleg fehér |
| Aljzat típusa | Integrált LED modul |
| telepítés típusa | Függő |
| osztás szoba szerint | Gyerekszoba,Folyosó és lépcsőház,Étkező,Hivatal,A konyha,Hálószoba,Nappali |
| zsanér hossza | 150 cm |
| alak | Kerek |
| Lumeny | 4200 |
| Bemeneti teljesítmény (W) | 60 W |
| A védelem mértéke | IP20 |
Ez az online áruház sütiket tárol, amelyek elősegítik a megfelelő működést. Szolgáltatásaink használatával Ön hozzájárul azok használatához.