Műszaki adatok:
Protokoll: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n
Frekvencia: 2,4 GHz
Maximális RF kimeneti teljesítmény: WiFi: 20 dBm
Névleges üzemi feszültség: AC 100-230 V
Hálózati készenléti tápellátás (Pnet): 1,5 W
Üzemi terhelés: 16 A (elektromos padlófűtés)
Hőmérséklet-beállítási tartomány: 5 °C – 45 °C, 0,5 °C-os lépésekben
Mérési pontosság: ± 1 °C
Hőmérséklet-korrekció: -9 °C – 9 °C
Hiszterézis: 1 – 5 °C
Hőmérsékletmérési tartomány: +5 °C és 99 °C között, 0,5 °C-os lépésekben
Szín: fehér / fekete
Védettségi fok: IP20
Méretek: 8x8x6 cm
Tanúsítás: CE, RoHS
A csomag tartalma: termosztát, külső hőérzékelő (3 m), felhasználói kézikönyv
| Funkció | Bezdotykové ovládání,Távirányító,Kijelző,Érintésvezérlés,Intelligens,Éjszakai megvilágítás,Érzékelő,Hőmérő |
| Kompatibilitás | Amazon Alexa,Apple Siri parancsikonok,Google Assistant,Lidl,Tesla,Tuya (SmartLife) |
| Kapcsolat típus | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximális RF kimeneti teljesítmény | WiFi: 20dBm |
| Színes | Fehér,Fekete |
| Anyag | Műanyag |
| Dimmability | Ano |
| A készülék bemeneti feszültsége | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Maximális terhelés | 16A (elektrické podlahové topení) |
| Hálózati készenléti tápegység (Pnet) | 1,5W |
| Rozsah měření teploty | +5°C až 99°C po 0,5°C |
| Přesnost měření teploty | ±1.0°C |
| Korekce teploty | -9°C až 9°C |
| Hystereze | 1 - 5°C |
| Externí teplotní čidlo | NTC, B=3380, R25=10KQ±1% |
| A védelem mértéke | IP20 |
| A készülék méretei | 8x8x6 cm |
| A csomag tartalma | 1x externí čidlo 3m,felhasználói kézikönyv,berendezés |
Ez az online áruház sütiket tárol, amelyek elősegítik a megfelelő működést. Szolgáltatásaink használatával Ön hozzájárul azok használatához.