Limitált kiadás réz színben Immax NEO LITE RONDATES Smart, apró mennyezeti lámpa a RONDATE lámpasorozatból, lámpa igényes felhasználóknak, akik modern és minimalista világítást keresnek belső tereikhez.
Új sorozat nagy fényerővel és időtálló dizájnnal
Csatlakoztatható mozgás- és fényérzékelővel – lehetővé teszi a világítás automatikus bekapcsolását sötétedés után, mozgás észlelése esetén, ami javítja a biztonságot és a kényelmet az otthonban.
Vezérlés mobil alkalmazás segítségével – Az Immax NEO PRO alkalmazás lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy távolról, mobil eszközükön keresztül változtassák a fehér fény árnyalatát, a világítás intenzitását, sőt, akár ki- és bekapcsolják a világítást.
BEACON támogatás.
Ez egy innovatív Bluetooth protokoll segítségével működő vezeték nélküli vezérlés.
A távirányítóval távolról vezérelheti a lámpát vagy az izzót:
- Nem szükséges a termékre irányítani (hatótávolság kb. 20 m)
- Egy távirányítóval akár 30 termék is vezérelhető.
- Nincs szükség hídra (Bridge)
A WiFi BEACON távirányító a csomag része. Szükség esetén a távirányító külön is megvásárolható.
Műszaki paraméterek:
Protokoll: WiFi Tuya Beacon
Anyag: fém, alumínium, műanyag
A lámpa színe: réz
Méretek: D16,5 x 13,6 cm
Fény színe: 2700-6500K
Teljesítmény: 32W
Fényáram: 2592lm
Fényerő szabályozható: igen
Élettartam: 50 000 óra
Bemeneti feszültség: AC 100-240V 50-60Hz
CRI(Ra) Színvisszaadási index: >86 (a nappali fény Ra értéke 100)
Garanciális idő: 2 év
A csomag tartalma: LED-es lámpa, felhasználói útmutató + távirányító
| súly csomagolással kg-ban | 1,7 kg |
| Průměr | 16,5 cm |
| csomag mérete | 20x16x20 |
| magasság | 13,6 cm |
| Funkció | Beacon,Távirányító,Intelligens,Dimmelhető,Változó fehér árnyalatok |
| Kompatibilitás | Amazon Alexa - hlasové ovládání,Apple Siri parancsikonok,Google Assistant - hlasové ovládání,Lidl,Tuya (SmartLife) |
| Kapcsolat típus | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Színes | Měděná |
| Anyag | Alumínium |
| Fény színe | Természetes fehér,Hideg fehér,Meleg fehér,Választható fehér fény hőmérséklet |
| Aljzat típusa | Integrált LED modul |
| telepítés típusa | falra szerelt,Ülve |
| osztás szoba szerint | Gyerekszoba,Folyosó és lépcsőház,Étkező,Hivatal,A konyha,Hálószoba,Nappali,Ruhatár |
| alak | Kerek |
| Lumeny | 2592 |
| Bemeneti teljesítmény (W) | 32 W |
| A védelem mértéke | IP20 |
Ez az online áruház sütiket tárol, amelyek elősegítik a megfelelő működést. Szolgáltatásaink használatával Ön hozzájárul azok használatához.