Limitált kiadású NEO LITE SEMPLICI Smart 40 cm, réz színben
CCT: beállítható fényhőmérséklet 2700-6500 K tartományban (meleg, természetes, hideg)
Távirányítóval vezérelhető, Beacon technológiával:
Kényelmes vezérlés egy vagy akár 30 lámpa csoportjának egyetlen távirányítóval
A távirányító hatótávolsága kb. 20 méter, anélkül, hogy közvetlenül a lámpára kellene irányítani
Akár 4 lámpa csoport létrehozásának lehetősége (A/B/C/D)
Vezérlés az Immax NEO PRO alkalmazáson keresztül:
Kényelmes vezérlés okostelefonon vagy táblagépen keresztül
Könnyű színváltoztatás és saját fényjelenetek létrehozása
A lámpa távoli be-/kikapcsolása bárhonnan a biztonság növelése érdekében
Nincs szükség hídra (Bridge):
Egyszerűbb telepítés és alacsonyabb költségek
Működés WiFi, Tuya platformon
Műszaki paraméterek:
Távirányító: IGEN (a csomag része)
Protokoll: Tuya, WiFi, BEACON
Anyag: FÉM, műanyag
A lámpa színe: réz
Méretek: 40 cm x 5,5 cm
A fény színe: 2700-6500 K
Teljesítmény: 36 W
Fényáram: 2736 lm
Fényerő szabályozható: IGEN
Védettségi fokozat: IP20
Élettartam: 50 000 óra
Bemeneti feszültség: AC 230V 50/60Hz
CRI(Ra) Színvisszaadási index: >80Ra (a nappali fény Ra értéke 100)
Garanciális idő: 2 év
| A leghosszabb oldal hossza | 40 cm |
| súly csomagolással kg-ban | 1,6 kg |
| leghosszabb oldal | 40-59cm |
| Průměr | 40 cm |
| szélesség | 40 cm |
| csomag mérete | 43x6,3x43 |
| magasság | 5,5 cm |
| Funkció | Beacon,Bluetooth,Távirányító,Intelligens,Dimmelhető,Változó fehér árnyalatok |
| Kompatibilitás | Amazon Alexa,Apple Siri parancsikonok,Google Assistant,Lidl,Tuya (SmartLife) |
| Kapcsolat típus | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Színes | Měděná |
| Anyag | Fém,Műanyag |
| Fény színe | Természetes fehér,Hideg fehér,Meleg fehér,Választható fehér fény hőmérséklet |
| Aljzat típusa | Integrált LED modul |
| telepítés típusa | Ülve |
| osztás szoba szerint | Gyerekszoba,Folyosó és lépcsőház,Étkező,Hivatal,A konyha,Hálószoba,Nappali,Ruhatár |
| alak | Kerek |
| Lumeny | 2736 |
| Bemeneti teljesítmény (W) | 36 W |
| A védelem mértéke | IP20 |
Ez az online áruház sütiket tárol, amelyek elősegítik a megfelelő működést. Szolgáltatásaink használatával Ön hozzájárul azok használatához.