Az Immax NEO PINNA SMART intelligens LED-fali lámpa fekete matt színben pontosan tükrözi a "kevesebb több" mottó szavait. Időtlen design, innovatív technológia, a modern, intelligens otthonba illő világítás.
Tükörképek megvilágítására alkalmas
Az összes funkció maximális kihasználása érdekében javasoljuk, hogy az otthonában lévő összes okos eszközt csatlakoztassa az Immax NEO smart gateway-hez. Az átjáróhoz és érzékelőhöz (07502L) csatlakoztatva például bioritmuson alapuló világításvezérlés vagy a nappali fény intenzitásától függő világításvezérlés és egyidejű mozgásérzékelés használható egy adott térben.
Beállíthatja például, hogy a kép feletti lámpatest sötétedés után bekapcsoljon, és minden nap 22.00 óráig, hétvégén pedig éjfélig világítson. Így a lámpatest kiemeli a művészetét, és kellemes indirekt megvilágítást biztosít a helyiségnek.
Az Immax NEO lámpatestek nemcsak otthonról, hanem akkor is kényelmesen vezérelhetők, amikor Ön nincs otthon. A mellékelt Zigbee 3.0 távirányítóval vagy a mobiltelefonon vagy táblagépen lévő intelligens Immax NEO alkalmazással bármikor megbízhatóan módosíthatja a fehér árnyalatokat, a szobavilágítás intenzitását vagy teljesen kikapcsolhatja a lámpát. Többé nem kell aggódnia a következő mondatok miatt: feleslegesen ég a lámpa? Az összes funkció maximális kihasználása érdekében javasoljuk, hogy az otthonában lévő összes okos eszközt csatlakoztassa az Immax NEO okos átjáróhoz. Az átjáróhoz és az érzékelőhöz való csatlakoztatás után például használhatja a bioritmuson alapuló világításvezérlést, vagy a nappali fény intenzitásától függő világításvezérlést és az egyidejű mozgásérzékelést egy adott területen.
Az Immax Neo rendszer teljes mértékben kompatibilis a ZIGBEE 3.0 platformon működő Philips HUE-val. Továbbá kompatibilis az iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri parancsikonok, Google Assistant, Philips HUE, TUYA, Tahoma, Lidl, Ikea rendszerekkel.
A szigorú élek a lámpagyártók másik technikai ötletei közé tartoznak. egyszerű megjelenésükkel garantálják, hogy a technikai arcuk soha nem öregszik meg.
A Zigbee 3.0 távirányítót a csomag tartalmazza.
Műszaki adatok:
Jegyzőkönyv: Zigbee 3.0
Anyag: fém, műanyag
Lámpa színe: matt fekete
méret: 80 x 18,5 x 4 cm
Fényszín: 3000-6000K
Energiafogyasztás: 34W
Fényáram: 2378lm
Dimmelhető: igen
Megvilágítási idő: 50,000 óra
Tápegység bemeneti feszültsége: AC 100-240V 50-60Hz
CRI(Ra) színvisszaadási index: CRI(Ra) Színvisszaadási index: CRI(Ra) >(a nappali fény Ra értéke 100)
Garanciaidőszak: A garancia időtartama: 1,5 év: 3 év
Kompatibilitás: iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri parancsikonok, Google Assistant, Philips HUE, TUYA, Tahoma, Lidl, Ikea.
| A leghosszabb oldal hossza | 80 cm |
| leghosszabb oldal | 80-99cm |
| szélesség | 18,5 cm |
| csomag mérete | 27,5 x 12,5 x 87 |
| magasság | 4 cm |
| Funkció | Távirányító,Intelligens,Dimmelhető,Változó fehér árnyalatok |
| Kompatibilitás | Amazon Alexa,Apple Siri parancsikonok,Google Assistant,IkeaTradfri,Lidl,Philips Hue,Tesla,Tuya (SmartLife) |
| Kapcsolat típus | Zigbee 3.0 |
| Színes | Fekete |
| Anyag | Alumínium,Fém,Műanyag |
| Fény színe | Természetes fehér,Hideg fehér,Meleg fehér,Választható fehér fény hőmérséklet |
| Aljzat típusa | Integrált LED modul |
| telepítés típusa | falra szerelt |
| osztás szoba szerint | Folyosó és lépcsőház,Fürdőszoba,Nappali |
| alak | Lineáris |
| Lumeny | 2378 |
| Bemeneti teljesítmény (W) | 34 W |
| A védelem mértéke | IP20 |
Ez az online áruház sütiket tárol, amelyek elősegítik a megfelelő működést. Szolgáltatásaink használatával Ön hozzájárul azok használatához.