| A leghosszabb oldal hossza | 7,5 cm |
| Průměr | 12 cm |
| szélesség | 12 cm |
| magasság | 15,5 cm |
| Funkció | Éjszakai megvilágítás |
| Színes | Fekete |
| Anyag | Alumínium |
| Fény színe | Természetes fehér |
| Aljzat típusa | Integrált LED modul |
| telepítés típusa | falra szerelt,Ülve |
| osztás szoba szerint | Gyerekszoba,Folyosó és lépcsőház,Étkező,Hivatal,A konyha,Hálószoba,Nappali,Ruhatár |
| alak | Kerek |
| Bemeneti teljesítmény (W) | 6 W |
| A védelem mértéke | IP20 |
Ez az online áruház sütiket tárol, amelyek elősegítik a megfelelő működést. Szolgáltatásaink használatával Ön hozzájárul azok használatához.