A kifinomult LED GOAL reflektor rugalmas karral praktikus kiegészítő hálószobákba vagy olvasósarkokba. A 360°-ban elforgatható, rugalmas kar lehetővé teszi a fény irányának egyszerű beállítását az Ön igényei szerint.
Anyaga: alumínium + akril
A lámpatest színe: fehér + matt arany
Energiafogyasztás: összesen max. 3W / 138 lm / 4000K
Bemeneti feszültség: AC 220-240V 50-60Hz
A lámpatest méretei: D8 x 3 cm, max. hossza 39 cm
A talp méretei: 12 x 4 cm
Garanciaidő: 2 év
| A leghosszabb oldal hossza | 12 cm |
| súly csomagolással kg-ban | 0,3 kg |
| szélesség | 4 cm |
| magasság | 39 cm |
| Színes | Fehér |
| Anyag | Alumínium,Műanyag |
| Fény színe | Természetes fehér |
| telepítés típusa | falra szerelt,Ülve |
| osztás szoba szerint | Gyerekszoba,Folyosó és lépcsőház,Étkező,Hivatal,Krytá pergola,Krytá veranda,A konyha,Hálószoba,Nappali,Ruhatár |
| alak | Négyzet,Kerek |
| Lumeny | 138 |
| Bemeneti teljesítmény (W) | 3 W |
| A védelem mértéke | IP20 |
Ez az online áruház sütiket tárol, amelyek elősegítik a megfelelő működést. Szolgáltatásaink használatával Ön hozzájárul azok használatához.