Immax LARGO, kiváló bejárati ajtókhoz, teraszra és előtető alá
Ez a diszkrét és modern LED-es lámpa gyönyörűen kiemeli otthonának megjelenését. A matt fekete felület elegáns hatást kelt. A LED-chipek hosszú élettartama (50 000 óra) és alacsony energiafogyasztása miatt rendkívül gazdaságos és karbantartásmentes.
Főbb előnyök:
Elegáns, letisztult forma – tökéletesen kiegészíti a modern építészetet
Mennyezetre és falra szerelhető – vízszintesen vagy függőlegesen
Erőteljes 30 W-os LED-es világítás 1810 lm fényerővel
Kellemes, meleg fehér fény – 3000 K
IP44 védelem – ideális kültéri használatra (eső, nedvesség)
Műszaki adatok
Anyag: fém, akril
Lámpatest színe: matt fekete
Méretek: 118 x 5,5 x 5,2 cm
Fény színe: 3000K
Fényáram: 1810 lm
Teljesítmény: 30 W
Védettség: IP44
Élettartam: 50 000 óra
Bemeneti feszültség: (AC 220-230 V, 50/60 Hz)
CRI(Ra) Színvisszaadási index: <80 (a nappali fény Ra értéke 100)
Garancia: 2 év
A csomag tartalma: LED lámpa, használati utasítás
| A leghosszabb oldal hossza | 5,2 cm |
| súly csomagolással kg-ban | 3,4 kg |
| leghosszabb oldal | 100-119cm |
| szélesség | 5,5 cm |
| csomag mérete | 120x9x11 |
| magasság | 118 cm |
| Színes | Fekete |
| Anyag | Fém,Műanyag |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Aljzat típusa | Integrált LED modul |
| telepítés típusa | falra szerelt,Ülve |
| osztás szoba szerint | Folyosó és lépcsőház,Fürdőszoba,Krytá pergola,Krytá veranda,Szabadtéri |
| alak | Négyzet,Lineáris |
| Lumeny | 1810 |
| A készülék bemeneti feszültsége | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Bemeneti teljesítmény (W) | 30 W |
| A védelem mértéke | IP44 |
Ez az online áruház sütiket tárol, amelyek elősegítik a megfelelő működést. Szolgáltatásaink használatával Ön hozzájárul azok használatához.