Az Immax LUXURY 30 cm-es fali lámpa egyesíti az elegáns dizájnt a modern napelemes töltési technológiával. A lámpatest teljes elülső felülete napelemmel (6V, 500mA) van ellátva, amely környezetbarát működést biztosít anélkül, hogy a hálózatra kellene csatlakoztatni. A sötétedés utáni automatikus bekapcsolásnak és a négy választható fénymódnak köszönhetően a világítás intenzitása az Ön igényeihez igazítható:
4 világítási mód:
1. 100%-os teljesítmény - maximális fényerő a helyiség intenzív megvilágításához.
2. 60%-os teljesítmény - az energiatakarékosság és a fénykibocsátás kiegyensúlyozott aránya
3. 40%-os teljesítmény - lágyabb világítás alacsonyabb energiafogyasztással
4. 20% teljesítmény - energiatakarékos üzemmód a finom fényhatás érdekében
A lámpatest meleg fehér fényt (3000K) biztosít, és IP44-es vízállósági besorolásának köszönhetően alkalmas kültéri használatra házak homlokzatán, pergolákon vagy teraszokon. Az alumínium ház és a műanyag talp hosszú élettartamot és időjárásállóságot biztosít.
Főbb előnyök:
- 100%-os napelemes működés - nulla villamosenergia-költség
- 4 állítható világítási mód
- Automatikus bekapcsolás sötétedés után
- Meleg fehér fény (3000K)
- IP44 vízálló - kültéri használatra alkalmas
- USB-C bemenet kábellel történő töltéshez
Specifikációk:
LED-ek száma: 58db 0,2W teljesítményű.
Fény színe: 3000K
IP44
Akkumulátor: 1*18650 3.7V 2000mAh újratölthető Li-ion akkumulátor
Napelem: 6V 500mA
Lumen: max. 200lm
Méret: 30 x 9.5 x 5cm
Anyag: alumínium, műanyag, szilikon
Garancia: 2 év
Csomag tartalma: napelemes lámpa, 1m hosszú USB-C töltőkábel
| A leghosszabb oldal hossza | 9,5 cm |
| súly csomagolással kg-ban | 0,67 kg |
| leghosszabb oldal | 20 - 39cm |
| szélesség | 5 cm |
| magasság | 30 cm |
| Funkció | Integrált akkumulátor,Nap |
| Színes | Fekete |
| Anyag | Alumínium,Műanyag |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Aljzat típusa | Integrált LED modul |
| telepítés típusa | falra szerelt |
| osztás szoba szerint | Krytá pergola,Krytá veranda,Szabadtéri |
| alak | Négyzet,Lineáris |
| Lumeny | 200 |
| A védelem mértéke | IP44 |
Ez az online áruház sütiket tárol, amelyek elősegítik a megfelelő működést. Szolgáltatásaink használatával Ön hozzájárul azok használatához.