Az Immax Neo SMART LED izzó 2700K – 6500K + RGB fényszínhőmérsékletet (piros, zöld, kék alapszínek és ezek kombinációja) és 470 lumenes fényáramot biztosít, ez az érték egy klasszikus, teljesítményű izzónak felel meg. 40W-ról.
SMART WIFI rendszer BEACON támogatással. Ez vezeték nélküli vezérlés a Bluetooth protokoll használatával.
A távirányítóval a lámpát vagy az izzót távolról VEZETÉSE végezheti:
Nem szükséges a távirányítót a termékre irányítani (hatótávolság kb. 20 m).
Egy távirányítóval akár 30 termék is vezérelhető.
Nincs szükség intelligens átjáróra (Bridge).
Hogy távirányítóval vezérelhessük a fényt
vezérlő, először hozzá kell adnia a fixture-t az alkalmazáshoz! További információkat az utasításokban talál.
Műszaki adatok:
Protokoll: Wi-Fi, Beacon
Frekvencia: 2400MHz ~ 2483,5MHz
Maximális RF kimeneti teljesítmény: WiFi: 20 dBm
Teljesítményfelvétel: 6W
Hálózati készenléti teljesítmény (Pnet): 0,4 W
Aljzat: E14
Izzótest anyaga: műanyag
Fény színe: CCT + RGB
Színhőmérséklet: 2700K-6500K
Fényáram: 470 lm (360°-os gömbben)
Fénysugár szöge: 200°
Bemeneti feszültség: AC 230V
Átlagos élettartam: 25 000 óra
Színvisszaadási index:>80Ra
Méretek: 3,7 cm x 10,6 mm
Egy klasszikus izzónak felel meg: 40W
Kapcsolási ciklusok száma: 100 000
Azonnali világítás
Energiaosztály (EEI): F
Teljesítménytényező: >0,5
Tompítási lehetőség: IGEN
Tanúsítványok: CE
07087-5
Intelligens távirányító Immax NEO LITE Wifi TUYA, Bluetooth Beacon, 4 áramkör hatótávolsága 25m
Technikai paraméterek:
Anyaga: Környezetbarát PC anyag
fehér szín
Energiafogyasztás: 3W (CR2032)
Védettség: IP20
Ezzel a távirányítóval egy lámpatest vagy lámpatestcsoportok vezérelhetők nyílt térben akár 25 m távolságban.
Fénycsoportok párosítása az A/B/C/D funkciógombok alatt
Minden lámpatest jelzőfénytartóval legfeljebb 3 távirányítóval vezérelhető.
A távirányító csak WiFi, Bluetooth, Sigmesh és tuya Beacon termékekhez használható.
A csomag tartalma: 3x 07716L izzó és 1x 07087-5 távirányító
Ha nem tudja párosítani az Immax NEO izzót a távirányítóval vagy az Immax NEO intelligens kapuval, állítsa vissza a lámpát. A világítás helyes visszaállításának módját a https://www.immaxneo.cz/podpora/faq/ weboldalon találja.
| Funkció | Beacon,Távirányító,Intelligens,Dimmelhető,Színváltás - RGB,Változó fehér árnyalatok |
| Kompatibilitás | Amazon Alexa - hlasové ovládání,Apple Siri parancsikonok,Google Assistant - hlasové ovládání,Lidl,Tesla,Tuya (SmartLife) |
| Kapcsolat típus | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximális RF kimeneti teljesítmény | BLE: 11dBm, WiFi: 20dBm |
| Beacon | Ano |
| Színes | Fehér |
| Anyag | Műanyag |
| Fény színe | Természetes fehér,RGB – színspektrum,Hideg fehér,Meleg fehér,Választható fehér fény hőmérséklet + színspektrum |
| Színhőmérséklet | 2700K-6500K |
| A fénynyaláb szöge | 200° |
| Aljzat típusa | E14 |
| Megfelel a klasszikus izzónak | 40W |
| Azonnali világítás | Ano |
| Színindex | >80Ra |
| Energiaosztály (EEI) | F |
| Dimmability | Ano |
| Kapcsolási ciklusok száma | 100.000 |
| Átlagos élettartam | 25.000 |
| Fényáram | 470lm (v kouli 360°) |
| A készülék bemeneti feszültsége | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Bemeneti teljesítmény (W) | 6 W |
| Hálózati készenléti tápegység (Pnet) | 0,4W |
| Teljesítménytényező (Power factor) | 0,5 |
| A védelem mértéke | IP20 |
| A készülék méretei | 3,7cm x 10,6cm |
| A csomag tartalma | távirányító,felhasználói kézikönyv,berendezés |
Ez az online áruház sütiket tárol, amelyek elősegítik a megfelelő működést. Szolgáltatásaink használatával Ön hozzájárul azok használatához.