Műszaki specifikációk:
Szín: Kék/fehér
ONVIF funkció: igen
WebRTC funkció: Igen
Riasztás: mozgásérzékelős értesítés
Mozgáskövetés: Igen
Érzékelési terület: Igen
Testérzékelés: Igen
Érdeklődési pontok: Igen
Járőrözés: Igen
Altatódalok: 5 dal
Kétirányú hangkommunikáció: Igen
Sziréna: Igen
Kameramozgás: PAN 355° TILT 50°
Ethernet: Nem
Protokoll: Wi-Fi
Frekvencia: 2400MHz~2483.5MHz
Maximális RF kimeneti teljesítmény: WiFi: 20dBm
Támogatás: IOS7 és újabb, Android 4.0 és újabb
Biztonság: felhasználói hitelesítés, szoftveres titkosítás
Beépített TF foglalat támogatja a max. 128 GB-os microSD kártyát (FAT32)
Működési hőmérséklet: -10°C + 60°C
Páratartalom érzékelési tartomány: 10-90% RH
Hőmérséklet érzékelési tartomány: -10 - +55°C
Anyag: műanyag
Védettségi fok: IP20
Tápegység: DC5V / 1A (USB C)
Méretek: 9x7.5x12cm
Súly: 164g
Kamera:
Felbontás: 4MP (2560 x 1440),VGA (640x480)
Minimális megvilágítás: 0.1lux /F1.2
Objektív: 3.6mm
Szög: 100°
Infravörös LED: 6db / Hatótávolság: 5m
IR-CUT szűrő automatikus nappali és éjszakai kapcsolása
Videó tömörítés: H.264+/H.265
Hang tömörítés: G.711
Stream: Igen
Csomag tartalma: intelligens kamera, tápkábel (1m), hálózati adapter, felhasználói kézikönyv
Támogatja a WebRTC funkciót, a kamera valós idejű felvétele elindítható webböngészőn keresztül.
https://protect-eu.ismartlife.me/login
| Oblast snímání | Ano |
| Zorný úhel | 100 ° |
| Funkció | Távirányító,Intelligens,Érzékelő,Hőmérő |
| Kompatibilitás | Amazon Alexa,Apple Siri parancsikonok,Google Assistant,Lidl,Tesla,Tuya (SmartLife) |
| Kapcsolat típus | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximális RF kimeneti teljesítmény | WiFi: 20dBm |
| Színes | Fehér,Modrá |
| Anyag | Műanyag |
| AI-alapú felismerés | Ne |
| Mozgáskövetés | Ano |
| Testfelismerés | Ano |
| Sziréna | Ano |
| ONVIF funkciók | Ano |
| WebRTC funkciók | Ano |
| Kamera mozgása | PAN 355° TILT 50° |
| Kétirányú hangkommunikáció | Ano |
| Objektív | 3.6mm |
| Felbontás | 4MP(2560x1440) |
| Infravörös LED hatótávolság | 6ks / dosah: 5m |
| A készülék bemeneti feszültsége | 5V 1A |
| Rozsah měření teploty | -10 - +55°C |
| Üzemi hőmérséklet | -10 ° C + 60 ° C |
| Üzemi páratartalom | 10% ~ 90% |
| A védelem mértéke | IP20 |
| A készülék méretei | 9x7,5x12cm |
| A készülék súlya | 164 g |
| A csomag tartalma | tápegység,USB kábel,felhasználói kézikönyv,berendezés |
Ez az online áruház sütiket tárol, amelyek elősegítik a megfelelő működést. Szolgáltatásaink használatával Ön hozzájárul azok használatához.