Az Immax Neo SMART LED izzó 2700K – 6500K + RGB fényszínhőmérsékletet (a piros, zöld, kék alapszínek és ezek kombinációja) és 806 lumenes fényáramot biztosít, ez az érték egy klasszikus izzó teljesítményének felel meg. 60W-ról.
Műszaki adatok:
Protokoll: Wi-Fi
Frekvencia: 2400MHz ~ 2483,5MHz
Maximális RF kimeneti teljesítmény: WiFi: 20 dBm
Teljesítményfelvétel: 9W
Hálózati készenléti tápegység (Pnet): 0,4W
Aljzat: E27
Izzótest anyaga: műanyag
Világos szín: RGB + melegtől hideg fehérig
Színhőmérséklet: 2700K-6500K
Fényáram: 806 lm
Sugárszög: 240° (360°-os gömbben)
Bemeneti feszültség: AC 230V
Átlagos élettartam: 25 000 óra
Színvisszaadási index:> 80Ra
Méretek: 60mm x 110mm
Egy klasszikus izzónak felel meg: 60W
Kapcsolási ciklusok száma: 100 000
Azonnali világítás
Energiaosztály (EEI): F
Teljesítménytényező:> 0,5
Tompítási lehetőség: IGEN
Tanúsítványok: CE
A csomag tartalma: LED izzó, használati útmutató
Ha nem tudja párosítani az Immax NEO izzót a távirányítóval vagy az Immax NEO intelligens kapuval, állítsa vissza a lámpát. A lámpa helyes visszaállításának módját a https://www.immaxneo.cz/podpora/faq/ oldalon találja.
| Funkció | Beacon,Intelligens,Dimmelhető,Színváltás - RGB,Változó fehér árnyalatok |
| Kompatibilitás | Amazon Alexa - hlasové ovládání,Apple Siri parancsikonok,Google Assistant - hlasové ovládání,Lidl,Tesla,Tuya (SmartLife) |
| Kapcsolat típus | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximális RF kimeneti teljesítmény | WiFi: 20dBm |
| Beacon | Ano |
| Színes | Fehér |
| Anyag | Műanyag |
| Fény színe | Természetes fehér,RGB – színspektrum,Hideg fehér,Meleg fehér,Választható fehér fény hőmérséklet + színspektrum |
| Színhőmérséklet | 2700K-6500K |
| A fénynyaláb szöge | 240° |
| Aljzat típusa | E27 |
| Megfelel a klasszikus izzónak | 60W |
| Azonnali világítás | Ano |
| Színindex | >80Ra |
| Energiaosztály (EEI) | F |
| Dimmability | Ano |
| Kapcsolási ciklusok száma | 100.000 |
| Átlagos élettartam | 25.000 |
| Fényáram | 806lm |
| A készülék bemeneti feszültsége | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Bemeneti teljesítmény (W) | 9 W |
| Hálózati készenléti tápegység (Pnet) | 0,4W |
| Teljesítménytényező (Power factor) | 0,5 |
| A védelem mértéke | IP20 |
| A készülék méretei | 6cm x 11,8cm |
| A csomag tartalma | felhasználói kézikönyv,berendezés |
Ez az online áruház sütiket tárol, amelyek elősegítik a megfelelő működést. Szolgáltatásaink használatával Ön hozzájárul azok használatához.