Az Immax NEO vezérlő, WiFi egy speciális vezérlő az Immax NEO rendszer WiFi protokollon kommunikáló fényforrásainak vezérlésére. Ennek köszönhetően bármikor vezérelheti otthona világítását, és ezáltal a „fény mesterévé” válhat.
Teljesen kompatibilis az iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri parancsikonokkal, Google Assistant, TUYA, Lidl-lel.
Technikai paraméterek:
Megjegyzés: nulla vezetékes csatlakozással
Protokoll: WiFi
Frekvencia: 2400MHz ~ 2483,5MHz
Maximális RF kimeneti teljesítmény: Wifi: 20 dBm
Hálózati készenléti teljesítmény (Pnet): 0,4 W
Bemeneti teljesítmény: AC 120 - 240 50 Hz / 60 Hz
Maximális áramerősség: 2x 10A
Terhelési tartomány: 2x 2300W / 2x250W LED világításhoz
Hőbiztosíték, túlmelegedés elleni védelem: Igen
Árambiztosíték, túlfeszültség és túlterhelés elleni védelem: Igen
Kommunikációs protokoll: WiFi, támogatja a Tuya-t.
Vezeték nélküli hatótávolság: 30 m rálátás, 10 m beépített térben
Üzemi hőmérséklet: -10°C és +40°C között.
Üzemi páratartalom: 20% - 80%.
Méretek: 4 x 4 x 1,8 cm (tartó nélkül)
Védettség: IP20
A csomag tartalma: Smart vezérlő, használati útmutató
| Poznámka | se zapojením nulového vodiče |
| Tepelná pojistka , ochrana proti přehřátí | Ano |
| Funkció | Távirányító,Intelligens |
| Kompatibilitás | Amazon Alexa - hlasové ovládání,Apple Siri parancsikonok,Google Assistant - hlasové ovládání,Lidl,Tesla,Tuya (SmartLife) |
| Kapcsolat típus | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximális RF kimeneti teljesítmény | WiFi: 20dBm |
| Színes | Fehér |
| A készülék bemeneti feszültsége | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Maximális terhelés | 2300W, 250W (max 2 LED světla) |
| Hálózati készenléti tápegység (Pnet) | 0,4W |
| Túlfeszültség elleni védelem | 255V |
| Üzemi hőmérséklet | -10 ° C až 40 ° C |
| Üzemi páratartalom | 20% - 80%. |
| A védelem mértéke | IP20 |
| A készülék méretei | 4 x 4 x 1,8 cm (bez držáku) |
| A csomag tartalma | tartó,felhasználói kézikönyv,berendezés |
Ez az online áruház sütiket tárol, amelyek elősegítik a megfelelő működést. Szolgáltatásaink használatával Ön hozzájárul azok használatához.