Ön távol van otthonától, és meg kell találnia az elektromos áram állapotát. készülékek, vagy ki kell-e kapcsolni őket? Van megoldásunk az Ön számára.
Az Immax NEO LITE Smart kapcsolóval bármilyen elektromos készülék be- és kikapcsolása lehetséges. eszköz. Ennek köszönhetően otthonában bármikor kézben tarthatja és távolról irányíthatja az eszközöket.
Az "Immax NEO PRO" intelligens mobilalkalmazás lehetővé teszi háztartásának irányítását és irányítását a világ bármely pontjáról, csupán az internet és a mobiltelefon használatával. WiFi eszközökhöz nem kell semmilyen vezérlőegység vagy "átjáró", a Zigbee készülékekhez pedig az Immax NEO BRIDGE PRO. Minden eszköz rendelkezik az összes szükséges összetevővel a mobiltelefonnal való interneten keresztüli kommunikációhoz (felhő). Az alkalmazás cseh nyelven és 45 másik nyelven támogatott.
Az alkalmazás lehetővé teszi a világítás, a fűtés, a légkondicionálás, az aljzatok, a kültéri és beltéri kamerák, a videó csengő vagy a biztonsági rendszer vezérlését is. Az egész háztartás kényelmes vezérlése egyetlen alkalmazással.
Műszaki adatok:
Áramfelvétel: AC 120 - 240 50 Hz / 60 Hz.
Maximális áramerősség: 16 A (3680 W)
Protokoll: Wi-Fi
Frekvencia: 2400MHz - 2483,5MHz
Maximális RF kimeneti teljesítmény: WiFi: 20 dBm
Hálózati készenléti tápegység (Pnet): 0,5W
Vezeték nélküli hatótávolság: 30 m közvetlen rálátás, 10 m lakott területen
Működési hőmérséklet: -20 °C és 60 °C között
Üzemi páratartalom: 20% - 80%.
Védettség: IP68
Méretek: 135 mm x 62 x 40 mm
Súly: 120g
A csomag tartalma: Smart vezérlő, használati útmutató
| Funkció | Távirányító,Érintésvezérlés,Intelligens,A fogyasztás mérése |
| Kompatibilitás | Amazon Alexa,Apple Siri parancsikonok,Google Assistant,Lidl,Tesla,Tuya (SmartLife) |
| Kapcsolat típus | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximális RF kimeneti teljesítmény | WiFi: 20dBm |
| Színes | Fekete |
| Anyag | Műanyag |
| A készülék bemeneti feszültsége | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Maximális terhelés | 3680W, 16A |
| Hálózati készenléti tápegység (Pnet) | 0,5W |
| Üzemi hőmérséklet | -20°C až 60°C |
| Üzemi páratartalom | 20% ~ 85% |
| A védelem mértéke | IP68 |
| A készülék méretei | 13,5 cm x 6,2 x 4 cm |
| A készülék súlya | 120 g |
| A csomag tartalma | felhasználói kézikönyv,berendezés |
Ez az online áruház sütiket tárol, amelyek elősegítik a megfelelő működést. Szolgáltatásaink használatával Ön hozzájárul azok használatához.