A gomb specifikációi:
fehér szín
Akkumulátor: NEM
Tápellátás: piezoelektromos impulzus
Átviteli teljesítmény: 10dBm
Csatlakozás a csengetési modulhoz: 433 MHz
Vezeték nélküli hatótáv: 30 m (nyílt térben)
Védettség: IP55
Méretek: 67 x 19 mm
Súly: 36g
A csomag tartalma:
- kültéri gomb
- használati utasítás
| Funkció | Távirányító,Intelligens,Éjszakai megvilágítás |
| Kapcsolat típus | 433MHz |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 30 m közvetlen láthatóság |
| Színes | Fehér |
| Anyag | Műanyag |
| Tápellátás | piezoelektrický impulz |
| A védelem mértéke | IP54 |
| A készülék méretei | 6,7x1,9cm |
| A készülék súlya | 36 g |
Ez az online áruház sütiket tárol, amelyek elősegítik a megfelelő működést. Szolgáltatásaink használatával Ön hozzájárul azok használatához.