Technikai paraméterek:
Protokoll: WiFi
Frekvencia: 2400MHz ~ 2483,5MHz
Maximális RF kimeneti teljesítmény: WiFi: 20 dBm
Hálózati készenléti teljesítmény (Pnet): 0,4 W
Bemeneti teljesítmény: AC 100 - 260 50 Hz / 60 Hz.
Max. Terhelt: 26 kW
Áramvédelem: 1-63A (alkalmazásban állítható)
Túlfeszültség védelem: 220-265V (alkalmazásban állítható)
Feszültségcsökkenés védelem: 76-240 V (alkalmazásban állítható)
Hőbiztosíték, túlmelegedés elleni védelem: Igen
Árambiztosíték, túlfeszültség és túlterhelés elleni védelem: Igen
Kommunikációs protokoll: Zigbee, támogatja a Tuya-t.
Vezeték nélküli hatótávolság: 30 m rálátás, 10 m beépített térben
Működési hőmérséklet: -25°C és 70°C között
Anyaga: PC V0 égésgátló
Beépítés: DIN sínre
Kapcsolt áramkörök száma: 1
Méretek: 82 x 18 x 66 mm
Védettség: IP20
A csomag tartalma: elektronikus megszakító, használati útmutató
| Poznámka | 1 spínac obvod |
| Proudová ochrana | 1-63A (nastavitelné v aplikaci) |
| Tepelná pojistka , ochrana proti přehřátí | Ano |
| Funkció | Távirányító,Érintésvezérlés,Intelligens,A fogyasztás mérése |
| Kompatibilitás | Amazon Alexa,Apple Siri parancsikonok,Google Assistant,Lidl,Tesla,Tuya (SmartLife) |
| Kapcsolat típus | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximális RF kimeneti teljesítmény | WiFi: 20dBm |
| Színes | Fehér |
| Anyag | PC V0 zpomalující hoření |
| telepítés típusa | DIN lišta |
| A készülék bemeneti feszültsége | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Maximális terhelés | 26kW |
| Hálózati készenléti tápegység (Pnet) | 0,4W |
| Túlfeszültség elleni védelem | 220-265V (nastavitelné v aplikaci) |
| Alacsony feszültség elleni védelem | 76-240V (nastavitelné v aplikaci) |
| Üzemi hőmérséklet | -25 ° C až 70 ° C |
| A védelem mértéke | IP20 |
| A készülék méretei | 82 x 18 x 66 mm |
| A csomag tartalma | felhasználói kézikönyv,berendezés |
Ez az online áruház sütiket tárol, amelyek elősegítik a megfelelő működést. Szolgáltatásaink használatával Ön hozzájárul azok használatához.