Kompakt kozmetikai tükör rugalmas állvánnyal és pontos megvilágítással
A tükör könnyen felakasztható, kényelmesen tartható a kézben vagy asztali tükörként is használható. Az állvány forgatható és mindkét oldalon bármilyen szögben stabilan áll, így maximális rugalmasságot biztosít sminkeléshez és a bőrápoláshoz.
Könnyű, kompakt és könnyen hordozható – ideális társ otthoni használatra és utazáshoz. A magas színvisszaadási indexnek (CRI >90Ra) köszönhetően természetes, világos és egyenletes megvilágítást biztosít, így mindig torzítás nélkül láthatja a bőr és a smink valódi árnyalatait.
Műszaki adatok:
LED-megvilágítás névleges teljesítménye: 3 W
LED-ek száma: 56 db
LED-ek típusa: 2835
Fény színe: CCT
Meleg: 2800K
Természetes: 4000K
Hideg: 5500K
Fényáram: 120 lm
Nagyító tükör: 10-szeres nagyítás
Szín: fehér
Lámpa bemeneti feszültség és áram: 5V/1A
Tápegység bemeneti feszültség: 220V-230V / 50-60Hz
Fényerő szabályozás: Folyamatos fényerő szabályozás minden színhőmérséklethez
Üzemi hőmérséklet: -10 és +55 °C
Anyag: fém, ABS, üveg
CRI(Ra) színvisszaadási index: >90Ra
Méretek: 16,3 x 2 x 29,5 cm
Súly: 0,45 kg
Tanúsítványok: CE, RoHS
A csomag tartalma: LED tükör, C típusú töltőkábel (nem tartalmaz tápegységet), használati utasítás
| A leghosszabb oldal hossza | 2 cm |
| súly csomagolással kg-ban | 0,45 kg |
| leghosszabb oldal | 20 - 39cm |
| Průměr | 16,3 cm |
| szélesség | 16,3 cm |
| csomag mérete | balení: 3,4 x 32,5 x 18,3 |
| magasság | 29,5 cm |
| Funkció | Érintésvezérlés,Integrált akkumulátor,Éjszakai megvilágítás,Dimmelhető,Változó fehér árnyalatok |
| Színes | Fehér |
| Anyag | Műanyag,Üveg |
| Fény színe | Természetes fehér,Hideg fehér,Meleg fehér,Választható fehér fény hőmérséklet |
| Aljzat típusa | Integrált LED modul |
| Színindex | >90Ra |
| telepítés típusa | falra szerelt,Asztali és állólámpa |
| osztás szoba szerint | Gyerekszoba,Fürdőszoba,Hálószoba,Ruhatár |
| alak | Kerek |
| Dimmability | Ano |
| LEDek száma és típusa | 56 ks, 2835 |
| Fényáram | 120 lm |
| Lumeny | 120 |
| A készülék bemeneti feszültsége | 5V 1A |
| Bemeneti teljesítmény (W) | 3 W |
| Üzemi hőmérséklet | -10 ° C až 55 ° C |
| A védelem mértéke | IP20 |
| A készülék méretei | 16,3 x 2 x 29,5 cm |
| A készülék súlya | 450 g |
| A csomag tartalma | USB kábel,felhasználói kézikönyv,berendezés |
Ez az online áruház sütiket tárol, amelyek elősegítik a megfelelő működést. Szolgáltatásaink használatával Ön hozzájárul azok használatához.