Lustry FINO splňují požadavky náročného uživatele, vysoká svítivost, designové řešení závěsného systému.. Osvětlení FINO nevyniká pouze svým designem, ale také rozmanitou funkčností. Stačí jedno kliknutí na mobilním telefonu a změníte intenzitu či tepelnou zabarvenost, kdykoliv kliknutím změníte funkčnost z centrálního osvětlení na náladové přisvícení.
UPOZORNĚNÍ: Kruh svítí dolů, lustr Vás tedy nebude oslňovat jako svítidlo svítící dovnitř nebo do stran.
Vzdálená správa aplikací Immax NEO PRO je pohodlná a jednoduchá.
Lustr si můžete zavěsit dle vašeho přání vodorovně či šikmo a zafixovat do pozice, která Vám bude vyhovovat.
Komunikující přes ZigBee 3.0, kompatibilní s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Tuya, Philips HUE
Technické parametry:
Protokol: Zigbee 3.0
Materiál: kov, plast
Barva svítidla:černý mat
Rozměry: 2x 60x120cm, průměr 120cm
Délka závěsu: max 150cm
Barva světla: CCT 2700-6500K
Příkon: 72W
Světelný tok: 4752lm
Stmívatelný : ano
Doba svícení: 50 000 hod
Vstupní napětí zdroje: (AC 220-230V 50/60Hz)
CRI(Ra) Index podání barev: >86 (denní světlo má hodnotu Ra 100)
Záruční lhůta: 3 roky
| A leghosszabb oldal hossza | 120 cm |
| súly csomagolással kg-ban | 6,1 kg |
| leghosszabb oldal | 120cm a více |
| Průměr | 120 cm |
| szélesség | 120 cm |
| csomag mérete | 127*12*67 |
| magasság | 150 cm |
| Funkció | Távirányító,Intelligens,Éjszakai megvilágítás,Dimmelhető,Változó fehér árnyalatok |
| Kompatibilitás | Amazon Alexa,Apple Home Kit,Apple Siri parancsikonok,Google Assistant,IkeaTradfri,Lidl,Philips Hue,Tuya (SmartLife) |
| Kapcsolat típus | Zigbee 3.0 |
| Maximális RF kimeneti teljesítmény | ZigBee:10dBm - max 11dBm |
| Színes | Fekete |
| Anyag | Alumínium,Műanyag |
| Aljzat típusa | Integrált LED modul |
| telepítés típusa | Ülve,Függő |
| osztás szoba szerint | Gyerekszoba,Étkező,Hivatal,A konyha,Nappali |
| zsanér hossza | 150 cm |
| alak | Kerek,Különleges |
| Energiaosztály (EEI) | G |
| Dimmability | Ano |
| Lumeny | 4752 |
| A készülék bemeneti feszültsége | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Bemeneti teljesítmény (W) | 72 W |
| A védelem mértéke | IP20 |
| A készülék súlya | 5,5 g |
| A csomag tartalma | távirányító,felhasználói kézikönyv,berendezés |
Ez az online áruház sütiket tárol, amelyek elősegítik a megfelelő működést. Szolgáltatásaink használatával Ön hozzájárul azok használatához.